Zapojte se

Chcete nám pomoci nebo naši činnost jakkoli podpořit?

Akce neziskové organizace STATEK SLUNEČNICE, z.ú., jsou pořádány na podporu prostoru v Mnichově, který nezisková organizace provozuje a kde se můžete v úzkém kruhu setkávat při víkendových pobytech. Svou návštěvou a účastí na besedách s mystičkou Ivankou Adamcovou, podporujete provoz ústavu a dáváte tak možnost dalším lidem, aby mohli na statek přijet a našli odpovědi na své otázky. Jen díky vám může prostor statku být otevřen skupinám přicházejících lidí.

Mnoho z vás je odborníky a řemeslníky v různých oblastech a již v předchozích obdobích nám velmi pomohla vaše odbornost a zkušenost při tvorbě přímo tady na statku. Zapojuje se opravdu velmi mnoho dobrovolníků do tvoření tohoto prostoru a jejich seznam by byl dosti dlouhý. Stále přibývá lidí, kteří nám přijedou nezištně pomoci při realizaci tohoto projektu.

Vaše doporučení a rady z různých oblastí života jsou pro nás cennými pomocníky a posouvají nás ke zlepšování tohoto prostoru.

Děkujeme všem, kteří přicházejí s nápady, doporučeními, dále těm, kteří se zapojují dobrovolně do činností přímo na statku Slunečnice, ale i těm, kteří nám pomáhají na různých setkáních po celé republice. Velmi si toho vážíme a těšíme se na další společná tvoření. Poděkování je i všem těm, kteří finančně podporovali po celou dobu výstavby STATEK SLUNEČNICI a všem těm, kteří jeho provoz podporují v současných dnech.

Vážíme si každého z vás a věřte, že jste součástí společné tvorby pro vás všechny.

DĚKUJEME za Vaši PODPORU.

Nabídky spolupráce a dobrovolné pomoci, prosím, MůžETE zasílat na mail: statekslunecnice@gmail.com.

Finanční dary je možné zasílat na TRANSPARENTNÍ ÚČET neziskové organizace STATEK SLUNEČNICE, z.ú.

pro dárce z ČR
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR
variabilní symbol 333
 
pro dárce ze zahraničí
IBAN: CZ5420100000002701296827
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Majitel účtu: Statek Slunečnice, z.ú., Mnichov 36, 440 01 Libčeves